3D 360 Sanal Tur

Firmamızda gerçekleştirilen 3D 360 sanal tur çekimi için doğru adrestesiniz. Firmalarınızın ürün tanıtımlarını internet ortamında en üst düzeyde sağlamak adına sanal tur çekimlerinden yararlanabilirsiniz. İleri düzey görsel seçenekler ile profesyonel fotoğraf makineleri ve fotoğraf çekimleri ve özel programlar eşliğinde 360 derece ürün çekimlerinizi sağlıyoruz.

İç ve dış mekanın bilgisayar ortamında üç boyutlu olarak incelenmesine fırsat veren sanal tur fare ve klavye yardımı ile fotoğraflanan alanların mekanın içinde imiş gibi görüntülenmesini sağlıyor. Bilişim sektörünün devrim niteliğinde ki bu uygulaması interaktif bir görüntüleme imkanı elde ediliyor.

 

Sanal Gezinti Nedir

Son zamanlarda internet ortamında sıklıkla karşılaşılan 3D gezinti hakkında sanal gezinti nedir şeklinde merak konuları oluşuyor. Her türlü iç ve dış mekan 360 derecelik bir açı ile internet ortamında görüntülenebiliyor. Bunun için profesyonel anlamda kalite içeren ekipmanlardan yararlanılıyor. Alanında profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız ile sizler için ürünlerinizin daha dikkat çekici olmasını sağlıyoruz.

Sanal gezinti normal fotoğraflama görüntülerinden 360 derece görüntüleme açısı ile tamamen ayrılır. Örneğin: Dış mekandan iç mekana girerken normal bir fotoğrafta geçiş aşamasının görüntülenmesi imkansız iken sanal gezintide geçiş aşaması kişilere o ortamda bulunuyor hissi veriyor. Fotoğrafta yakınlaştırdığınız detayları görüntüleyebilme olanağına da sahip olabiliyorsunuz. Sağladığımız menü ve ok işaretleri araçları ile fotoğrafların daha iyi gezinilmesine katkıda bulunuyoruz.

 

Sanal Tur Fotoğrafı Nasıl Yapılır

Bilişim sektörünün devri sanal tur tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Konu ile ilgisi olan veya olmayan herkes sanal tur fotoğrafı nasıl yapılır hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. İlk olarak firmamız bu konuda bazı ekipmanların olması gerektiğine dikkat çekiyor ki ürünlerinizi en iyi şekilde tanıtabileceğiniz internet ortamında sizlere sağladığımız sanal tur imkanı ile hedef kitlenizin ürünlerinize olan ilgisini artırabilirsiniz.

Croplu fullformat dslr fotoğraf makineleri, balıkgözü lens, panoramik çekim kafası, tripod ve kablolu veya kablosuz tetikleyici 360 derece fotoğraflama yapılabilmesi için olmaz olmazlardandır. Bu ekipmanların en iyi kalitelerden temin edilmesini sağlayarak fotoğraflardan alacağımız sonuçların müşteri memnuniyetini sağlamasına yönelik çalışmalar sergiliyoruz.

 

3D Çekim Avantajları

Satışlarınızdan rezervasyonlarınıza ve tanıtım faaliyetlerinize kadar pazarlama ve sunumlarınızı daha kaliteli hale getirebilirsiniz. 3D sanal tur yalnızca ürünlerinizin en iyi şekilde sunum edilebilmesini sağlamakla kalmıyor aynı zamanda web sayfanızın capcanlı görünmesine de olanak sunuyor. Site ziyaretçileri ürünlerin içeriği hakkında ve hizmet veren firmaların adresleri hakkında kolay bir şekilde bu sunum sistemi ile bilgi elde eceklerdir. Tesislere özgün ve ayrı bir prestij kazandırır. Hizmet verilen alanda rakiplerle iyi bir donanımla mücadele edebilme imkanı elde edilir. Sizlere sağladığımız kaliteli çekimler ile müşteri prortföyünüzü geliştirmenize yardımcı oluyoruz. Bilişim sektöründe ki bu uygulama ticari alanda hizmet veren firmaların işlerini olumlu yönde etkilemektedir.


Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!