Post Prodüksiyon

Yıllardır post prodüksiyon alanında hizmet veren firmamızın temel prensibi kaliteli iş çıkarma ve müşteri memnuniyeti sağlamaya yöneliktir. Projelerinizin ana hatlarından yayına değin tüm aşamaları planlıyor ve dijital ortamda yayınlamadan önce muhakkak müşterilerimiz ile üzerinde çalıştığımız projeleri birlikte değerlendiriyoruz. Gücünü müşterilerimizin beğenilerinden ve taleplerinden alan firmamız reklam ve tanıtım alanında görsel açıdan son derece yaratıcı ve özgün işler sunmaktadır.

Reklam ve tanıtım alanında yaratıcılığın bilincinde olan genç, dinamik ve profesyonel ekibimiz etkileyicilik ile yaratıcılık kavramlarını birbiri ile harmanlar ve dikkat çekici reklam içerikleri sunar. Reklam sektörünün daima değişen ve gelişen teknolojilerinden yararlanarak müşterilerimiz için çözüm odaklı hizmet vermekteyiz.

 

Prodüksiyon Hizmetleri Nelerdir

İçerik boşluklarını doldurmaya yönelik olarak proje bazlı çalışmalarımız ile yılların getirdiği tecrübe ve deneyimi harmanlıyor ve sizler için post prodüksiyon hizmetlerimizi en uygun fiyat politikası ile ulaşılabilir kılıyoruz.

İçerik pazarlama stratejisinde görsel içeriklerin önemi son derece büyüktür. Hedef kitlede akılda kalmak görsel reklamcılığın amacını ortaya koyar. Böylece reklamlar hedef kitle tarafından daha dikkat çekici kılınır.

Bu doğrultuda firmamızda verdiğimiz prodüksiyon hizmetleri olarak bizlerden talep edebileceğiniz uygulamalarımızı şöyle çeşitlendiriyoruz: video prodüksiyon hizmetleri, etkinlik ve eğitim videoları, tanıtım videoları, kamu spotları, ropörtajlar, video senaryoları ve viral videolardır. Doğru strateji ile senaryo çalışmalarınızı hazırlıyor ve yayın aşamasına kadar bütün gereklilikleri projelerimize dahil ediyoruz.

 

Reklam Filmi

Projelerimizden daha iyi sonuçlar alabilmek için reklam filmi için müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde saptıyoruz. Reklamın hangi hedef kitleye hitap edeceğini araştırıyor ve reklamın hedef kitlesinden esinlenerek fikirlerimize yön veriyoruz. Anlatı biçimlerinin ve anlatıda yer alacak içerikleri belirliyoruz. Reklam filmleri doğrultusunda gerekli doneleri önceden hazır hale getiriyoruz.

Uygulanması gereken projenin tamamlanmasının ardından kamera, ışık sistemi ve oyuncu ekibi gibi donanımları temin ediyoruz. Efekt programı ile reklam filmi için gerekli olan efektlerin hazırlanmasında faaliyet gösteriyoruz. Montaj aşamasını hızlandırıyor, render işlemi yapıyor ve TV kanallarında reklam verme aşamasına kadar bütün süreçleri dikkatlice yerine getiriyoruz.

 

Tanıtım Filmi

Prodüksiyon firmamız tarafından hazırlanan senaryolarımızı müşterilerimiz ile uygulama öncesi paylaşıyor ve birlikte değerlendirerek müşteri isteği doğrultusunda gerekli yerleri değiştiriyoruz. Tanıtım filmi için çekimin yapılacağı mekan ve tarih müşterilerimizden aldığımız gerçekçi bilgiler ile eşleşir ve çekim öncesi mekan ayarlaması yapılır. Çekimler profesyonel ekibimizin kontrolü altında gerçekleştirilir. Bahsi geçen bu kısım senaryo ile ilgili aşamadır.

Ardından yapılan çekimlerin üzerinde renk düzletme, dönüştürme, maskeleme ve animasyona destekleme aşamaları ile tanıtım filmlerinin daha da dikkat çekici olması sağlanır. Bu kısım ise projenin kurgu kısmı ile ilgili bölümüdür. Senaryoda belirlenen b,ç,n doğrultusunda seslendirme kaydı alıyor ve uygun bir fon müziği ile de görüntülerin profesyonel kurgu sisteminde montajlanmasını sağlıyoruz.


Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!